22 Septembrī, Sestdiena
Dzīve :

Tavs februāra mēneša horoskops

Dzīve » Mistika

Palielināt Samazināt 31 Jan 2014 , 16:40

Tavs februāra mēneša horoskops

 • AUNS Mēneša sākumā galveno vērību veltīsi privātai dzīvei. Nav izslēgts, ka apsvērsi domas par ģimenes pieaugumu vai citu svarīgu soli. Izrādīsi pastiprinātas rūpes par tuvākajiem, būsi dāsns pret bērniem. Februārī kopumā daudz kas būs atkarīgs no garastāvokļa, kas būs pavisam neraksturīgi tev. Izjutīsi pastiprinātu interesi par citu tautu kultūrām, filozofiskajām lietām, kā rezultātā, iespējams, dosies apciemot tālas zemes vai uzsāksi kādas svešvalodas apgūšanu. Labs laiks dažādu kontaktu veidošanai, uzturēšanai. Kas attiecas uz finanšu jomu, nelolo ilūzijas, ka lietas kārtosies bez tavas līdzdalības! Darbs veiksies juridiskā jomā strādājošajiem, arī sabiedriskajiem darboņiem un psihologiem. Mēneša nogalē var pieaugt tava ietekme sabiedrībā.
 • VĒRSIS Kopumā veiksmīgs mēnesis, ja tiksi galā ar slinkumu. Protams, ja esi līdz šim ļoti aktīvi strādājis, tad varbūt būs pienācis laiks atpūtai, un tu droši vari doties atvaļinājumā! Tomēr, ja gadījumā esi nolēmis turpināt iekarot biznesa kalna virsotni, tad zini, ka arī tam zvaigznes ir labvēlīgas. Ieteicams atbrīvoties no kompleksiem, aizspriedumiem, vairāk domāt par savām vajadzībām, vēlmēm, nevis to, ko apkārtējie par to teiks! Mēneša vidū vari doties ārpus valsts robežām, veidot saikni ar ārzemju sadarbības partneriem. Mājas lietu kārtošanu labāk atlikt uz mēneša nogali, kad ieteicams vairāk pabūt kopā ar ģimeni, pievērsties labiekārtošanas darbiem. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem februāra pēdējās dienas var palikt atmiņā ar kvēlu attiecību sākšanos.
 • DVĪŅI Mēneša sākumā būsi aizņemts, rūpējoties par citiem cilvēkiem. Tomēr, iespējams, arī tev pašam būs vajadzīga palīdzība, atbalsts. Nepārtērē savus enerģijas krājumus, lai nav jāsāk slimot! Ieteicams sportot, atpūsties kādā SPA kompleksā. Darba ziņā veiksmīgs periods būs tieši februāra vidū, kad vari meklēt jaunus piedāvājumus, pieteikt sevi kādam konkursam. Savukārt, mēneša izskaņā aktuālāka kļūs privātā dzīve, konkrēti mīlas joma. Pastāv labas iespējas iepazīties ar līdzīgi domājošu personu. Tev šomēnes veiksies dažādas apmācības, uzlabosies naudas stāvoklis, un vispār liksies, ka dzīve iet uz augšu. Vairāk ej sabiedrībā, komunicē ar kolēģiem. Ja tev jāveic kardinālas pārmaiņas, labāk dari to februāra vidū un pārējo laiku centies stabilizēt esošās lietas.
 • VĒZIS Tavā priekšā var pavērties jauni apvāršņi. Mēneša sākumā, iespējams, aizrausies ar mākslu, radošām lietām. Ja pats tieši profesionāli neesi saistīts ar šo nozari, vismaz apmeklēsi dažādus radošos pasākumus. Darbā būsi prasīgs pret kolēģiem, kaut gan ne vienmēr pats visu padarīsi korekti un līdz galam. Ja gadās kādi mīlas pārdzīvojumi, uztici savas bēdas dienasgrāmatai. Tā būs uzticamāks draugs, kas māk labāk glabāt noslēpumus nekā tavas paziņas. Februāra vidū lielāko uzmanību prasīs ar māju saistīto jautājumu risināšana. Visticamāk tiksies ar vecākiem, pavadīsi laiku kopā ar bērniem. Varbūt tieši no šiem cilvēkiem šobrīd kaut ko iemācīsies. Mēneša pēdējā dekādē nonāksi pārdomu varā, bet neļaujies drūmām domām.
 • LAUVA Kopumā šomēnes veiksies karjeras jomā, vienīgi februāra sākumā vajadzētu būt piesardzīgam! Pirmajā nedēļā svarīgāka būs mīlas tēma. Varbūt atklāsi savas jūtas kādai jaukai personai vai pats saņemsi mīlestības apliecinājumus. Laikā no februāra vidus līdz pat izskaņai droši vari piestrādāt pie sava mitekļa labiekārtošanas. Vispār daudz laika aizņems tieši ar māju, ģimeni saistītās lietas. Bet nepiemirsti arī sevi palutināt, dodies uz sporta zāli, apmeklē skaistumkopšanas salonu, tiecies ar sev tīkamiem cilvēkiem, ejiet kopā uz kultūras pasākumiem. Darbā izdosies pierādīt sevi kā nopietnu profesionāli. Vari uzsākt mācības vai arī pats pievērsties pedagoģiskajām lietām. Mēneša nogalē uzmanības centrā būs naudas tēma. Brīžiem tavas garastāvokļa maiņas traucēs pašam un apkārtējiem.
 • JAUNAVA Februāra sākumā viss grozīsies ap naudas lietām. Kurš iepirksies, kurš pats tirgosies, bet katrā ziņā, veikals būs tavas otrās mājas. Nav izslēgts, mērķēsi arīdzan uz kaut ko augstāku, varbūt pat nekustamā īpašuma iegādi! Labs laiks, lai pievērstos sev tīkamām nodarbēm. Ir iespēja iepazīt interesantus cilvēkus. Varbūt tavs ceļš krustosies ar kādu jau zināmu personu. Svarīgi notikumi var risināties personīgā dzīvē, sevišķi, ja esi kādas izvēles priekšā. Tas ļoti uzsvērti var izpausties tieši mēneša vidū. Februāra nogalē tevi var pārņemt nedaudz depresīvs noskaņojums, tāpēc nesēdi mājās, izvairies no netīkamu lietu veikšanas, dodies kādā braucienā! Tava oma ir atkarīga tikai no tevis paša!
 • SVARI Nav izslēgts, ka šomēnes nodarbosies ar organizatoriskām lietām vai pat labdarību. Tu lieliski sapratīsies ar apkārtējiem, kas vēl vairāk ļaus īstenot iecerētās lietas. Saskarsmē ar priekšniecību esi nedaudz piesardzīgāks ar izteicieniem. Vēlams būt pēc iespējas lietišķākam un konkrētākam. Februārī nav izslēgti tālāki komandējumi, kuri sniegs ne tikai interesantas zināšanas un pieredzi, bet arīdzan jaunus kontaktus. Privātajā dzīvē tu plūksi veiksmes laurus. Mīlas jomā tev viennozīmīgi veiksies! Mēneša nogalē daudz ko citā gaismā pavērs netradicionāls skatījums uz notiekošo, tomēr te tev būs nepieciešams kāds lietpratēja padoms. Vari uzsākt ezoteriskas studijas, varbūt izdosies satikt savu garīgo skolotāju.
 • SKORPIONS Pats mēneša sākums, jo sevišķi pirmā nedēļa, piemērota juridisku lietu kārtošanai, attiecību veidošanai un saimnieciskajiem pienākumiem. Savukārt, sākot no otrās nedēļas, priekšplānā izvirzīsies privātas dabas jautājumi. Kāds Skorpions iepazīsies, cits kopā ar esošo partneri dosies ārzemju atpūtas braucienā. Kopumā februāris piemērots tiem, kuri saistīti ar žurnālistiku un pedagoģiju. Mēneša vidū kāds nelabvēlis var šķērsot tavu ceļu, arī attiecības ar radiniekiem nebūs spīdošas, bet neļaujies tāpēc drūmam noskaņojumam. Pašā februāra izskaņā tev var tikt piedāvāts labāk atmaksāts darbs vai arī cita veida izaugsmes iespējas. Galvenais, noticēt sev un uzdrošināties īstenot savas kvēlākās ieceres!
 • STRĒLNIEKS Kaut arī tev prātā būs daudzi jauni projekti attiecībā uz darbu, tomēr šoreiz zvaigznes iesaka savu enerģiju, idejas veltīt mājai, tās labiekārtošanai. Vari iegādāties nekustamo īpašumu. Apciemo radus, draugus, visus, kurus, jau sen neesi saticis. Sākot no februāra vidus, tev jābūt piesardzīgākam darba jomā. Rūpīgāk izvērtē sevis dotos solījumus un kā nākas pārbaudi līgumus, uz kuriem liec savu parakstu. Mēneša izskaņa var nest jaunas iepazīšanās, kā arī radošās vēsmas. Ja darbojies izklaides jomā, tad zini, ka šis ir tavs laiks – ej un iekaro jaunas virsotnes! Iespējams, tev tiks uzticēta kāda misija, kuras veikšanai dosies uz ārzemēm. Ceļojuma uzsākšanai piemērotāka mēneša nogale.
 • MEŽĀZIS Mēneša sākumā nav izslēgtas konfliktsituācijas ar kādu kolēģi, tomēr tava diplomātiskā nostāja ļaus visu atrisināt mierīgā ceļā. Kopsummā februāri varēsi uzskatīt par veiksmīgu mēnesis. Tavi priekšlikumi būs ievērības cienīgi un galvenais, beidzot sasniegs dzirdīgas ausis! Droši vari reklamēt savu preci vai uzstāties auditorijas priekšā, rīkot prezentācijas. Šomēnes var izkristalizēties kāds jautājums, kas ilgi nedeva mieru un tu beidzot sajutīsi stabilu pamatu zem kājām. Februāris kopumā sola panākumus ne tikai darba, bet arī privātajā jomā. Attiecībās ar mīļoto cilvēku valdīs vēl nebijusi sapratne. Nav izslēgts, kopīgi pievērsīsieties kādam hobijam vai veltīsiet laiku mājas labiekārtošanai.
 • ŪDENSVĪRS Aktīvs izrādīsies tieši pats februāra sākums, visam ko paveiksi būs liela nozīme vēlākā periodā. Pievērs pastiprinātu uzmanību naudas lietām, pārskati ne tikai personīgos, bet arī uzņēmuma ienākumus un izdevumus. Mēneša vidus vairāk saistīsies ar personīgās dzīves sakārtošanu. Labs laiks, lai tiktu skaidrībā par savām jūtām. Ja būsi iemīlējies, nemanīsi, kā skrien laiks. Sevišķi veiksmīgs periods pedagogiem, žurnālistiem, mediju cilvēkiem. Tev nesagādās nekādas grūtības iepatikties, tikt uzklausītam, uzņemtam jebkurā sabiedrībā. Februāra nogalē arvien biežāk aizdomāsies par dzīves vietas maiņu, tieksieties arī pēc cita veida jauninājumiem.
 • ZIVIS Iespējams, satiksi senus cīņu biedrus no studiju gadiem. Nav pat izslēgts, ka atkal uzvirmos kaislības attiecībās, ar kādu pretējā dzimuma pārstāvi, ar kuru kādreiz tevi vienoja siltas jūtas. Saglabā vēsu prātu, nejauc esošo laulību, jo kas bijis, tas pagājis un nav vērts lūkoties pagātnē! Darbā kāds var vērpt ap tevi intrigas, tomēr tev izdosies neieķerties konkurentu veikli izliktajos tīklos. Labprāt uzņemsies kāda pasākuma organizēšanu, vadīšanu, jo sajutīsi sevī režisora dotības. Kādam toties izdosies sevi apliecināt mācību ziņā, veiksmīgi noliekot eksāmenu un iegūstot attiecīgu sertifikātu. Mēneša izskaņā tu vēlēsies vairāk laika pavadīt sev tīkamām nodarbēm.

Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 238 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 31 Janvārī 2014

Skatīts : 716 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/zinas/tavs-februara-menesa-horoskops/634742

Birkas : horoskops

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • Ķīpsalā demonstrēs "laika mašīnu"

 • Piedāvā pārzīmēt Eiropas karti

 • Visu laiku ātrāko Porsche prezentēs Maskavā

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Cilvēki vienmēr uzveļ vainu apstākļiem. Es neticu apstākļu varai. Šajā pasaulē gūst panākumus tikai tas, kurš meklē sev nepieciešamos apstākļus, un, ja tos neatrod, tad rada tos pats.
-- Šovs

Rīgas svētku tiešraide

 • Visi aktuālie video
 • 22 Septembrī vēsturē

  Cik daudz naudas mēnesī tērējat mobilā telefona sarunām?
  Atbildes: 67
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV