22 Septembrī, Sestdiena
Dzīve :

Numeroloģiski skaidrojošā prognoze 2014.gadam

Dzīve » Mistika

Palielināt Samazināt 3 Jan 2014 , 10:15

Numeroloģiski skaidrojošā prognoze 2014.gadam

2014.  - numeroloģiski skaidrojošā prognoze  Kopš dzimšanas esam piefiksēti noteiktā datumā, kura skaidrošana ir numeroloģisks personas pētniecības avots.

Numeroloģiskā patiesība ir tāda, ka mūža laikā caur individuālajiem gadiem esam spiesti apgūt visus skaitļus, raksta www.numerologi.lv. Kolektīvi tas notiek arī ar valdošo gada skaitli.

2014. = 2+0+1+4 = 7.

Pilna gadsimta un simtgades izmantošana ir primārais aprēķins un pats svarīgākais gada cikla Skaitļa noteikšanā.

Sekundāri kā palīgu var apskatīt - 14/5.

Svarīgs ir ikviens patstāvīgs skaitlis šajā aprēķinā.

2014.=7.gads deviņu gadu ciklā

Tā kā 2015. gads nesīs 8. vibrācijas un saistāms ar visa cikla ražas un nopelnu laiku, savā jaudīgumā pārsniedzot visus iepriekšējos gadus, 7. gada uzdevums ir likt aizdomāties, par to, kas patiesi būtu vajadzīgs. Un šim pārdomām vajadzīgs laiks, kas tiks dots un bieži vien pat pret tā saukto brīvo gribu. Vislabākais palīgs 7. gadā parasti ir visa veida Dievpalīgs. Tāds arī gada kopējais uzdevums: nolikt matērijas lietas nedaudz iesāņus un pievērsties būtiskākiem jautājumiem.

Galvenais kopuzdevums: neieslīgt un par galveno mērķi neizvirzīt naudas pelnīšanu; nebūt pārāk prasīgam pret tiem cilvēkiem, kuri neuztver dzīvi tik garīgi dziļi; nepieciešams atrast mīlestību, pieķeršanos un maigumu saskarsmē ar pasauli; iemācīties sadzīvot ar savu vienreizīgumu, neļaujot tieksmei uz noslēgtību pāraugt vientulībā, depresijā, atkarībās.

Aktuālākās profesijas: psiholoģija, humanitārās zinātnes, pētnieciskā darbība, rakstniecība, reliģija, izmeklēšanas darbība (privātdetektīvs), medicīna (ķirurģija), tehniskās profesijas, inženierija, lauksaimniecība, pedagoģija, astroloģija, numeroloģija, IT sfēras.

Lūk, ko par 7. saka numeroloģija

Nozīme. Skaitlis «7» simbolizē pasaules redzējumu, gudrību, skolotāju.

Simboli. Septiņstaru - Magu zvaigzne. 7 čakras. Nedēļā ir 7 dienas. Mēness fāze ilgst 7 dienas. Astroloģijas pirmsākumi saistāmi ar septenera planētām: Saule, Mēness, Merkurs, Venēra, Marss, Jupiters, Saturns. Oktāvā — septiņas notis. Septiņi pasaules brīnumi. Dievs radīja Zemi 6 dienās un septītajā atpūtās.

Skaitļa pozitīvās īpašības: iedziļināšanās, erudīcija, inteliģence, miermīlība, gudrība, garīgums, spriestspēja, pašsavaldīšanās, pašanalīze.

Skaitļa negatīvās īpašības: savrupība, depresija, vientulība, aizdomīgums, kautrīgums, spītība, skepse, nomāktība, atsvešinātība, ignorēšana, melīgums, gausums, cietsirdība, vēlme moralizēt, nosodīšana, noliegšana, neiecietība.

Par palīgskaitli - 5.

Skaitļa pozitīvās īpašības: pārmaiņas, daudzpusība, humora izjūta, veselīga zinātkāre, sabiedriskums, pielāgošanās, entuziasms.

Skaitļa negatīvās īpašības: nepastāvība,alkatība, greizsirdība, neapmierinātība, sarkasms, aizdomīgums.

Numeroloģijā sastapts «14» tiek dēvēts par karmiskā parāda skaitli.

Tā atstrāde paredz, ka jāsaskaras ar nepārtrauktu apstākļu maiņu, negaidītiem notikumiem, straujiem dzīves pagriezieniem. Bieži valda haosa virpulis. Mūžīgas nestabilitātes iespaidā pieaug alkoholisma, narkomānijas, negausības draudi un seksa, baudkārību bums. Katram jāiemācās sevi kontrolēt, sasniegt emocionālo līdzsvaru, stingri pieturēties pie izvirzītā mērķa. Jāsaglabā mērenība. Panākumu atslēga - atrast savai dzīvei jēgu un ziedot sevi augstāko mērķu sasniegšanai.

Laimes meklējumu gads - 2014.

7. gada vibrācijas ir zināšanas un gudrība. Vērtību izvērtēšanas laiks. Šis gads ir labs garīgai un intelektuālai attīstībai, tādēļ bieži vien tas var tikt uzskatīts par apstāšanos sociālajā attīstībā. Mēģinājumi aktīvi virzīties uz priekšu reti dod adekvātus rezultātus un pat var draudēt ar fiasko.

Šajā gadā parādās tieksme pēc vientulības, spēcīgi saasinās intuīcija un gribas attālināties no sabiedrības. Kļūst svarīgi dziļākas jēgas meklējumi, vēlme apzināt, ar ko pats un citi nodarbojas. Iekšējās attīstības periods ir nepieciešams, lai nākamajā gadā aktīvi un sekmīgi varētu iziet ārpasaulē.

Šis ir labs gads, lai sakārtotu un atjauninātu savu dvēseli. Kādam tā būs pazīšanās vai iedziļināšanās reliģijā, nodarbošanās ar jogu, meditācija, ezotērikas studēšana.

Jāapgūst jaunas zināšanas, kuras palīdzēs turpmāk darboties efektīvāk un sekmīgāk. Iespējams, vajag urķīgi un piekasīgi pārbaudīt iepriekšējos projektus līdz pat pēdējam sīkumam, lai nākotnē nerastos lielas nepatikšanas.

7. gads palīdz atbrīvoties no nevajadzīgiem cilvēkiem. Jāpievērš uzmanība veselībai, nedrīkst pārpūlēties, enerģētika šajā periodā ir ļoti vāja. Iespējams ļoti ātri iedragāt spēkus vai iegrimt depresijā.

Labs gads organisma tīrīšanai un dažādām diētām.

Tāpat šis gads vada juridiskās lietas, kuras vēlams noslēgt, neatstājot «astītes».

Gada krāsa – purpura, violeta, balts, zaļš, zils, dzeltens, rozā, krēmkrāsa un to pustoņi

7 + 1. 

Janvārī pēkšņi kā ar bomi pa pieri daudzi apzināsies, ka zināšanās ir spēks. Jāizpauž savu redzējumu, kur vien vēlas – sapratīs. Mēnesis, kad apstākļi būtiski ietekmē cilvēkus un cilvēki ietekmē apstākļus. Laba iespēja atrast labi atalgotu darbu. Mēnesis, kad vairāk nekā citkārt tiks risināti finanšu jautājumi (summa – 8.) un revidēts, kas kuram pienākas pēc taisnības, tomēr tas tiks darīts neierastā veidā. Vinnēs tie, kas uz lietām skatīsies dziļāk un izies no tā, ko pats var piedāvāt. Seku laiks.

Latvijai nozīmīgs mēnesis, tādēļ var sagaidīt daudz likumisku un finanšu instrumentu no valsts puses. Tā tikai šķiet, ka valdības izveide iekrīt šādā janvārī, kad dominē Latvijas valstij radniecīgā 8. enerģētika...

7 + 2.

Februāris - apjukuma mēnesis, kad radīsies vēlme izrevidēt visa veida partnerības tēmu. Darbinieks – priekšnieks. Valsts – pilsonis. Noskaņojums: kāpēc tā? Nemierus raisošs. Laiks, kad inteliģentie un gudrie vairs nevar stāvēt malā, «dzemdējot» jaunas kustības, līderus. Valsts aktīvi pielabos agrāk pieņemto. Jauna kārtība, bet nestabila. Vētīšanas, vērtēšanas, padomdevēju, neatkarīgo palīgu laiks.

Uzdod jautājumus un nāks arī atbilde!  

Individuāli: dalies savos pārdzīvojumos un domās ar satiktajiem cilvēkiem.

7 + 3.

Martā pienāk jauns periods, kad uz dzīvi vajag paskatīties kaut kā citādāk. Apdomā, apsver un tad rīkojies. Problēmu redzi dziļi, bet tikmēr vilciens var aiziet... Greizsirdība un šaubīšanās nebūs labākie padomdevēji.

Radīsies vēlme uzsākt jaunu biznesu, iesaistīties aktīvā darbībā. 7. vibrācijas aka lēnām pār tiltu, kamēr 3. būs gatavs joņot pie pirmā svilpiena. Jāapdomā viss, lai vilks paēdis un kaza dzīva. Lielummānija var novest pie lielas klupiena.

Skaļas reklāmas, kurās izdarības patiesība ir tik, cik melns aiz naga.

7 + 4.

Aprīlī var rasties sajūta, ka dzīve pasniedz uzdevumus, ar kuriem netiek galā. Apstāšanās laiks. Un līdzīgi kā lokomotīvei, kas apstājoties saņem triecienus arī no pakaļgala, nepacietīgie dunkas no visām pusēm. Visvairāk tiks līderiem.

Partnerattiecībās daudzi uzzināt ko tādu, kas tika slēpts. Ja patiesi gribēs saglabāt iegūto, izeju no sarežģītās situācijas atradīs.

Pārmaiņu mēnesis, kas nostāda jautājumu – būt vai nebūt. Ja būt – kārtīgi jāstrādā!

Koncentrēšanās. Dabas katastrofu un traģēdiju draudi, ko paredz 2 katastrofu-pārmaiņu skaitļi – 4. un 7. – vienkopus. Laiks ciena konservatīvismu, kas rada jaunas vērtības un disciplinētos. Lielākā daļa kaites radīsies ar neizskaidrojamu ievirzi vai pārstrādāšanos. Atrasties tuvāk dabai – jābūt par mēneša centrālo devīzi. Tādēļ arī risināmi visi ar dabas resursiem saistāmi jautājumi. 

7 + 5.

Maijs nostrādās kā ventilis, paglābjot sabiedrību no pārslodzes. Maija Mēness kā čigāniņš atklās kādu noslēpumu. Vispār ļoti aktīva komunikācija, runāšana, reklamēšana. Sabiedriski aktīvs mēnesis. Un uzņēmīgs-biznesīgs, ja visu gada sākumu tam esi labi gatavojies. Daudzi uzņēmumi sasniegs biznesa virsotnes. Uzņēmējdarbību var skart jauna reorganizācija no valsts sektora. Lielisks laiks zinātniekiem un atklājumiem. Tehnoloģijas jauni risinājumi. Izglītības sektora reformas. Gaidāmi ārvalstu viesi. Satiksmes negadījumu paaugstināts risks.

Individuāli: izglītošanās, ceļojumi, uzņēmējdarbības sākumi, jauni kontakti, iemīlēšanās, precības. Ar piebildi – ja vien tas nav spontāns lēmums! 

7+6.

Jūnijā darba būs tik daudz, ka pat dienasgaismu neredzēt. Katrs pat savas laimes kalējs. Ieviešamas visa izmaiņas, kas saistāms ar ilgtermiņu. Māksliniecisku un kultūras piepildījuma laiks. Ar finansēm ļoti piesardzīgi! Valsts var savilkt stingrāk grožus. Iespējams, ka parādīsies valstiski jauns pasākums, ar potenciālu izaugt par ikgadēju norisi. Dabas katastrofu bīstamība.

Individuāli: dažreiz rakāšanās sevī nevēsta neko labu. Iespējams, pienākusi tā reize. Kāds bāzīs spieķus riteņos. Tomēr kā aklai vistai grauds, tā «pa burzmu» klēpī iekritīs arī viena otra izcila doma. Brīvais laiks pavadāms ar ģimeni. Mēnesis, kad ar konkrētu darbību jātur cieņā senči un tradīcijas.

7 +7.

Jūlijs – ieslodzījuma ieiešana/izlaišana. Sabiedrisko organizāciju iznākšana dienasgaismā. Aktīva sabiedriskā doma, vien jāņem vērā, ka pie apvāršņa ir parādījušies dīvaiņi, revolucionāri un āksti. Risks ar daudziem nosacījumiem. Ugunsnelaimju, ūdensnelaimju, ceļa negadījumu risks.

Individuāli: var atļauties atpūtu ar nosacījumu, ka atslābina prātu. Ļaujas izklaidēm, draugiem, jauniem cilvēkiem. Nepieņemt spontānus lēmumus un nepieļaut spējas negāciju izpausmes. Laika trūkums.

7 + 8.

Augustā ir labs periods visa veida abstraktai, netradicionālai mākslai. Šķietams dīkdienības mēnesis, kad vairāk par visu vajag parūpēties par personīgā labuma nodrošinājumu. Apvieno kultūru, mākslu ar biznesu. Veselības stiprināšanai, reformām svarīgs mēnesis. Sabiedriskām organizācijām nozīmīgs mēnesis. Sociāla spriedze.

Individuāli: precas, apvienojas, svin svētkus.

7+9.

Septembrī var atrisināties mīklas, kas iepriekš nebija «atkožamas». Valstiski svarīgs mēnesi, kas tomēr nes zināma apjukuma pazīmes, ko raisa caurcaurēm abi iracionāli cipari – 7. un 9. Esošo risinājumu izvētīšana un jauni meklējumi, bet vēl neatrašana – visos līmeņos. Labs laiks līderiem, zinātnei, izglītībai, reformām kā tādām, sabiedriskām inteliģentu apvienībām. Grāmatizdevēju ziedu laiks. Tehnoloģiju uzplaukums. Sabiedrība redzēs vienu lielu teātri. Arī teātri, kino pirmizrādi var piedzīvot pēdējo gadu pārsteidzošākais veikums. Valsts diktēti sistēmu uzlabojumi.

Individuāli: studijas, SPA piedāvājumi, garīga izaugsme, tāli ceļojumi.

7 +10.

Oktobris ir izcilnieku mēnesis. Daudz kopīgā ar janvāri. Tajā pat laikā nes vēsmas no gaidāmā 2015. = 8. gada! Finanšu jautājumu prioritāte, atkarībā no tā, ko sabiedrība un indivīdi veikuši jūnijā. Svarīgi ir sakārtotība, jo daudzi jautājumi juks un bruks un būs pārskatāmi. Svarīgāk par attīstību – nekļūdīties! Izskanējušās baumas var būt tikai baumas. Apjukums. Nesakārtotība.

Individuāli: ja Tev ir bizness, apdomā, vai pašam neiedziļināties grāmatvedības annālēs. Var saņemt kāroto atzinību.

7 +11.

Novembrī pastāv iespējas atrast risinājumu problēmai, ko sabiedrība žļambājusi pa muti kā karstu kartupeli visu gadu. Valstiskā jubileja arī uzliks savus pienākumus un ne velti, jo tieši valstiskuma jautājumi ir 9. (kopsumma – 18/9) tīkami. Viss, ko uzsāk valsts ir taisnība! Pieņemšana, ziedošana, izvērtējumi, kontrole un pārraudzība – mēneša atslēgvārdi un darbi. Atskaņas no februāra darbiem. Novembris var no dziļākiem ūdeņiem uznest gan sabiedriski svarīgu jautājumu, gan jaunu priekšstāvi, grupu.

Individuāli: vēlams dalīties savos atklājumos ar cilvēkiem, kurus šogad iepazini. Lieti noderētu arī studijas vai ezotēriska ievirze. Kāpēcīša laiks.

7 +12.

Decembris ir piemērots laiks, lai uz dzīvi paskatītos no cita skatpunkta. Gudrais ducis nes laimi aktīviem cilvēkiem, kas nes noderīgu sabiedrisku virsvērtību. «7» pirms atvadām var nodot zili baltus uguņus, tādēļ «sargi sevi pats un Dievs Tevi sargās». Šajā mēnesī neiederas domāt par naudas lietām primitīvi – dzenoties pēc peļņas.

Individuāli: apdomā visus piedāvājumus, tomēr neaizgulies un nenokavē īsto brīdi. Darbojies. Šaubas un greizsirdība var aizmiglot skatu un veicināt kļūdainu lēmumu pieņemšanu.


Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 228 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 03 Janvārī 2014

Skatīts : 686 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/zinas/numerologiski-skaidrojosa-prognoze-2014-gadam/629156

Birkas : skaitļa, numeroloģiski, Numeroloģiskā, numeroloģisks, prognoze, skaitli

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Ja vēlies samaitāt cilvēku - sāc to pāraudzināt.
-- Vailds

Rīgas svētku tiešraide

  • Visi aktuālie video
  • 22 Septembrī vēsturē

    Vai jūtaties droši par savu darbavietu?
    Atbildes: 56
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV