22 Martā, Piektdiena
Dzīve :

Noskaidro, ko sola 2014. gada horoskops

Dzīve » Mistika

Palielināt Samazināt 21 Dec 2013 , 19:04

Noskaidro, ko sola 2014. gada horoskops

 • AUNS Auna zīmes pārstāvjiem gads iesāksies tieši viņu stilā – ar pieri sienā. Jo sevišķi darba lietās būsi neprognozējams, vispirms izdarīsi un tikai pēc tam padomāsi vai tas bija tā vērts. Vismaz janvāra mēnesī ieteicams būt apdomīgam, citādi sekas izjutīsi visa gada garumā. Šajā gadā ir svarīgi iemācīties uzticēties cilvēkiem, sadarboties un nebūt izteiktam individuālistam. Nekautrējies lūgt palīdzību, piedod kādam, ja nepieciešams. Veiksmīgāka būs gada otrā puse. Jau sākot no jūlija daudz kas sakārtosies, sevišķi naudas lietās. Tomēr tas nenozīmē, ka vēlamas lielas investīcijas, tēriņi. Rudenī pieaugs spriedze saistībā ar veselību, traumatisma situācijām, sevišķi aktīvajiem autobraucējiem. Decembrī nāksies rūpēties par citu cilvēku interesēm, piemirstot par savām vajadzībām. Neuzsāc svarīgus darbus, atstāj to nākamam gadam.
 • VĒRSIS Kopumā stabils gads, sevišķi, ja darba jomā ir zināmas iestrādnes. Tāpat arī privātās attiecības būs veiksmīgākas, ja tās jau kādu laiku pastāv. Tiem Vēršiem, kuri nostabilizējušies karjeras jomā, vēlams lielāku uzmanību veltīt privātai dzīvei, pa laikam sevi palutināt, sevišķi janvāra mēnesī. Attiecību jautājumi būs svarīgi arīdzan darba sfērā. Ne ar kuru katru cilvēku veidosies tas vieglākais kontakts. Gada sākumā jābūt piesardzīgiem saistībā ar elektroierīcēm, uguni, lidojumiem un vispār, labāk septiņas reizes nomērīt un tikai tad nogriezt. Vērsi šogad aizraus jaunas lietas. Iespējami interesanti projekti, tomēr nav izslēgti neparedzēti šķēršļi, kas tos var ierobežot. Filozofiski noskaņotajiem zīmes pārstāvjiem būs vienkāršāk tikt galā ar situāciju nekā konservatīvajiem Vēršiem. Vēlams daudz ceļot, piedalīties dažādos pasākumos un veidot jaunus kontaktus. 
 • DVĪŅI Gada sākums veidosies nedaudz pretrunīgs, jo būs nepieciešams atpūsties un nodoties vaļaspriekiem. Tomēr to var nobremzēt finansiālais stāvoklis vai paša domāšana. Veiksmīgs periods radošajiem zīmes pārstāvjiem, bet sākot no februāra mēneša. Iespējama jaunu kontaktu veidošanās, tai skaitā mīlas jomā. Pavasaris nebūs vieglākais periods, iespējama iekšēja disharmonija, trauksmes sajūta un tiekšanās pēc brīvības un neatkarības. Vasarā situācija uzlabosies un tas būs jūtams it visās dzīves sfērās. Labs laiks, lai realizētu savas ieceres. Rudenī vari pievērsties veselīgam dzīvesveidam, sportot, bet nav vēlama ārstnieciska iejaukšanās, zāļu lietošana. Gada nogale paies strauji, daudz iespēju, piedāvājumu, kontaktu, būs grūti izvēlēties prioritātes.
 • ZIS Gada sākumā Vēzītis būs nedaudz paguris, jo sevišķi sieviešu kārtas pārstāves. Tava vēlme palīdzēt un parūpēties var sākt strādāt pret tevi pašu, tāpēc neuzskati to par egoismu, ja dažreiz padomā tikai par sevi. Gada pirmajos mēnešos centies nerisināt finanšu jautājumus, tāpat arī nav vēlams pirkt vai pārdot īpašumu. Situācija kļūs veiksmīgā uz pavasari un līdz pat rudenim tu vari risināt svarīgus jautājumus, uzsākt jaunas lietas, kuras saistītas ar veselības uzlabošanu un īpašuma iegādi. Kopumā gads vērsts uz to, lai tu beidzot piepildītu savus sapņus un ieceres un beigtu rūpēties uz ziedoties tiem, kuri to pat nenovērtē. Ziemassvētkus un Jauno gadu vēlams pavadīt tuvinieku lokā, tai pat laikā, nevis aiz pienākuma, bet tiešām ar tiem, kurus tu mīli.
 • LAUVA Lauva gadu iesāks vērienīgi. Būs daudz plānu un ideju, bet svarīgi, lai būtu arī realizācija. Neskatoties uz to, ka tev nepieciešama uzmanība un atzinība, nedari neko tikai darīšanas pēc, lai pierādītu sevi. Straujums un spontāna rīcībā, kā arī nerēķināšanās ar apkārtējiem, tas viss var novest pie traumatisma, strīdus situācijām. Zvaigznes iesaka pielietot savu enerģiju lietderīgi un necepties par sīkumiem. Veiksies ārzemju sadarbības, vari risināt arī finanšu un juridiskos jautājumus, bet sākot no marta mēneša. Savukārt periodā no pavasara līdz rudenim nevajadzētu uzsākt jaunas lietas ne privātā, ne darba kontekstā. Jau pēc dzimšanas dienas noteikti vari pievērsties biznesa aktivitātēm, bet nebaidies lūgt palīdzību kompetentām personām, ja tas nepieciešams. Gada nogalē nesāc lēkt uz ecēšām, iemācies kādreiz palikt otrajā plānā.
 • JAUNAVA Jaunaviņas visu savu enerģiju izmantojiet gada sākumā, kad jums tiks dotas daudz lielākas iespējas realizēt sevi nekā vēlākā periodā. Sākot no marta vairāk izpaudīsies tavas negatīvās rakstura īpašības – vēlme pārlieku pamācīt, kritizēt. Zināmā mērā var traucēt arī apkārtējo cilvēku ietekme. Pavasarī padomā vairāk par sevi, savām interesēm un noteikti privāto dzīvi. Labs laiks veidot jaunas attiecības vai salikt punktus uz i jau esošajās. Tu pārāk daudz analizē un iespringsti nevajadzīgās pārdomās ne tikai attiecībā pret sevi, bet arī sev tuviem cilvēkiem. Nestādi piecgades plānus, vairāk dzīvo šodienai! Gada nogalē vairāk uzmanības pievērs juridiskajiem jautājumiem, jo sevišķi, ja tev ir sava firma. Jauno gadu vēlamāk pavadīt citā valstī, paplašināt kontaktu loku un vienkārši atpūsties.
 • SVARI Kā jau parasti, tev nebūs viegli izšķirties, kam pievērst uzmanību, ar ko nodarboties. Varbūt būsi spiests pievērsties lietām, kuras tevi nemaz neaizrauj, tīri pienākuma dēļ. Gada sākumā tavas attiecības ar līdzcilvēkiem var nedaudz sarežģīties, tomēr neuzskati, ka tu esi pasaules glābējs un starpnieks un, ka tieši tev viss ir jāatrisina. Februāra mēnesī izvairies no spontānas rīcības, neļauj sevi izprovocēt uz strīdiem un nepadodies kaprīzēm. Arī pavasarī nedaudz turpināsies esošās problēmas, tomēr situācija kopumā sāks uzlaboties. Veiksies tiem, kuri darbojas skaistumkopšanas jomā. Vēlams vairāk uzmanību veltīt savai pašsajūtai, veselībai. Svarīgākie notikumi risināsies vasaras periodā. Jauno gadu droši vari sagaidīt ārzemēs. 
 • SKORPIONS Svarīgu lietu veikšanai labāk izmantot gada pirmo pusi, sākot no februāra. Centies turēt doto vārdu, nebūt aizmāršīgs, jo tas var radīt neuzticamas personas iespaidu, līdz ar ko, graut tavu autoritāti. Ja biznesam veltīsi gada sākumu, tad sākot no marta tomēr vēlams pievērsties privātās dzīves sakārtošanai. Kādam iespējama jauna iepazīšanās, citam savukārt esošo attiecību nostiprināšanās. Vasaras mēnešus vēlams izmantot atpūtai, ceļojumiem, kaut gan dažiem nāksies pievērsties līdz šim nesakārtotu jautājumu atrisināšanai. Nav īstais brīdis pirkt, pārdot, ieguldīt. Centies iztikt ar esošajiem finanšu līdzekļiem un atturēties no parādsaistībām. Jauno gadu vēlams sagaidīt ģimenes lokā, bet, ja tev tādas nav, padomāt par to, kāpēc esi viens. 
 • STRĒLNIEKS Gada sākums veiksmīgs, neskatoties uz astroloģisko situāciju kopumā. Būsi dzīvespriecīgs, pārņemts ar kādu ideju. Labprāt uzsāksi jaunus projektus, veltīsi laiku mācībām. Pavasarī var saaktualizēties veselības jautājumi saistībā ar tevi pašu vai kādu no tuviniekiem. Ja nepieciešams ārstēties, izvēlies netradicionālo medicīnu. Nenāks par ļaunu pievērst lielāku vērību īpašumu drošībai. Tomēr der apzināties, ka to pašu var panākt ar domu spēku, nebaidoties no visām negācijām. Labs gads, lai paaugstinātu savu profesionālo līmeni. Gados jaunākajiem zīmes pārstāvjiem izdosies atrast savu īsto mācību iestādi. Decembra mēnesī vēlams vairāk pabūt kopā ar sev tuviem cilvēkiem, varbūt pienācis īstais laiks pieņemt bildinājumu vai izteikt to.
 • MEŽĀZIS Mežāži atkal svārstīsies starp patiesajām vēlmēm un šā brīža materiālajām iespējām. Svarīgi neatkāpties no nospraustā mērķa un pārmērīgi daudz neanalizēt. Tava pārmērīgā pienākuma apziņa var nobremzēt veiksmīgus projektus un citus vēlamus procesus. No augusta līdz pat oktobrim vēlams vairāk atpūsties, krāt spēkus nākamajam darbības periodam. Jebkurā gadījumā šis nav labs periods jaunu lietu uzsākšanai vai dzīves vietas maiņai. Vari eksperimentēt ar savu izskatu, mainīt domāšanas stilu, bet nav īstais brīdis kardinālām pārmaiņām. Tavas attiecības ar otro pusīti veidosies viegli tajā gadījumā, ja nesāksi uzspiest savu viedokli un diktēt noteikumus. Fiziskas aktivitātes palīdzēs tikt galā ar morālā problēmām. Ja tev ir bērni, daudz laika un uzmanības nāksies veltīt viņu audzināšanai, izglītībai.
 • ŪDENSVĪRS Nestreb karstu! Šis nav brīdis, kad sākt skaidrot attiecības vai pierādīt savu taisnību, jo sevišķi tas attieksies uz gada sākumu. Iespējams, ka situācija sakārtosies pati no sevis un tu paliksi tikai novērotāja lomā. Zvaigznes pret tevi kļūs labvēlīgākas pavasara mēnešos, kad vari veltīt laiku jaunu projektu uzsākšanai, attiecību sakārtošanai. Daži zīmes pārstāvji var cerēt uz paaugstinājumu, kaut gan tanī pat laikā, būs jārēķinās ar kāda cilvēka nenovīdību un skaudību. Atklāti iesaistīties strīdus situācijās nav vēlams, jo diez vai tev būs reāla iespēja uzvarēt šajā strīdā. Rudenī padomā ko dari ar savu naudiņu, toties gada nogalē, ja gribi, vari arī patērēties. Svarīgs būs mīļu cilvēku atbalsts. Precētie zīmes pārstāvji var nopietni apsvērt ģimenes pieauguma iespējas.
 • ZIVIS Gada sākumā centies būt pēc iespējas apdomīgāks, neuzsākt jaunas lietas, kā arī neļauties avantūristiskiem pasākumiem. Zvaigznes iesaka lielāku vērību veltīt atvasīšu skolas gaitām. Attiecībās ar mīļoto gada pirmie pāris mēneši var nest patīkamas vēsmas. Nav izslēgts, ka jūs kopīgi pievērsīsieties kādam hobijam vai dosieties aizraujošā ceļojumā. Kopīgi pavadītais laiks viennozīmīgi satuvinās jūs. Pavasaris var nest pārmaiņas darba jomā. Svarīgi kā nākas izvērtēt savas pašreizējās iespējas un nepārsteigties ar jaunu saistību uzņemšanos. Vēlams vairāk ieklausīties savā intuīcijā. Vasara visticamāk paies ļoti ātri, tai pat laikā tu piedzīvosi daudz spilgtu notikumu, kā nākas izbaudi jūru, sauli un jautru kompāniju! Rudens un gada nogale atkal spēcīgāk akcentēs darba lietas. Pieaugs tava atbildības sajūta un autoritāte kolēģu vidū.

Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 274 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 21 Decembrī 2013

Skatīts : 824 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/zinas/noskaidro-ko-sola-2014-gada-horoskops/628417

Birkas : horoskops

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • Labestības diena visā Latvijā - 30. maijā

 • Aisha neiekļūst Eirovīzijas finālā

 • Bērni ar pornogrāfiju internetā pirmoreiz sastopas vidēji 11 gados

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Apģērbs maina ne tikai figūru, bet arī tikumus.
-- Voltērs

Rīgas svētku tiešraide

 • Visi aktuālie video
 • 22 Martā vēsturē

  Cik daudz naudas mēnesī tērējat mobilā telefona sarunām?
  Atbildes: 67
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV