4314 Latvijas bobslejistiem dubultuzvara četriniekos Sanktmoricā !

Īpašā sadaļa » Dienas ziņa

23 Jan 2017 , 10:49

Latvijas bobslejistiem dubultuzvara četriniekos Sanktmoricā !

Oskara Ķibermaņa pilotētais četrinieks svētdien Sanktmoricā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa (PK) piektā posma sacensībās, bet otro ieguva Oskara Melbārža vadītā ekipāža. Šī ir pirmā reize Pasaules kausa izcīņā, kad Latvijas bobslejisti aizņem pirmās divas vietas uz goda pjedestāla četriniekiem.

• 4310 Panamas skandāls: dokumentos minēti Lembergi, Gulbji, Ķirsons un jaunais “airBaltic” investors

7 Apr 2016 , 06:30

Panamas juristu firmas “Mossack Fonseca” (MF) skandalozajos sarakstos un dokumentus, kas tapuši pēdējos 40 gados, atrodami arī Latvijas miljonāri un sabiedrībā pazīstami uzņēmēji, liecina Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centra “Re: Baltica” rīcībā esošā datu bāze.

• 4279 Melbārža bobsleja četriniekam sudrabs Soču olimpiskajās spēlēs

Sports » Ziemas sporti

23 Feb 2014 , 14:31

Melbārža bobsleja četriniekam sudrabs Soču olimpiskajās spēlēs

Soču olimpisko spēļu bobsleja sacensībās četrinieku ekipāžām šodien sudraba medaļas izcīnīja latvieši Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste un Jānis Strenga.

• 4257 Vēsturiska uzvara!!! Latvija pārspēj Šveici un iekļūst 1/4 finālā. Trešdien pret Kanādu

18 Feb 2014 , 21:32

Vēsturisku uzvaru Soču olimpisko spēļu «play-off» kvalifikācijas turnīra mačā otrdien izcīnīja Latvijas nacionālā hokeja komanda, kas cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā ar 3:1 pieveica pasaules vicečempioni Šveici. 1/4 finālā Latvijas valstsvienība trešdien tiksies ar pašreizējo olimpisko čempioni Kanādu. Mūsu komanda olimpisko spēļu labāko astoņniekā iekļuvusi pirmo reizi.

• 4247 Martinam Dukuram otrais olimpiskais sudrabs!

15 Feb 2014 , 21:45

Martinam Dukuram otrais olimpiskais sudrabs!

Latvijas skeletonists Martins Dukurs sestdien kļuva par Soču olimpisko spēļu vicečempionu, izcīnot savu otro olimpisko sudraba godalgu. Zelta medalu ieguva mājinieks Aleksandrs Tretjakovs, bet vecākais no brāļiem Dukuriem Tomass izcīnīja ceturto vietu. Šī ir kļuvusi par Latvijas veiksmīgāko ziemas Olimpiādi kopš neatkarības atgūšanas. Iepriekš Vankūverā tika izcīnītas divas sudraba medaļas, to skaitā arī M. Dukuram, bet Sočos jau iegūts viens sudrabs un divas bronzas.

• 4240 Kamaniņu izlase izcīna Latvijai vēl vienu bronzu Sočos

13 Feb 2014 , 19:40

Kamaniņu izlase izcīna Latvijai vēl vienu bronzu Sočos

Latvijas kamaniņu komanda - Elīza Tīruma, Mārtiņš Rubenis un Andris Šics/ Juris Šics - ceturtdien XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzas medaļas pirmajās olimpiskajās komandu sacensībās.

• 4227 Šici izcīna Latvijai pirmās medaļas Soču Olimpiādē

12 Feb 2014 , 20:31

Šici izcīna Latvijai pirmās medaļas Soču Olimpiādē

Soču olimpisko spēļu kamaniņu sporta sacensībās divnieku ekipāžām šodien bronzas medaļas izcīnīja brāļi Andris un Juris Šici.

• 4206 Klāt Soču olimpiskās spēles! Šodien atklāšana

7 Feb 2014 , 11:24

Klāt Soču olimpiskās spēles! Šodien atklāšana

Ar svinīgu, grandiozu atklāšanas ceremoniju šodien Melnās jūras piekrastē, Krievijas kūrorta pilsētā Sočos tiks atklātas 22. Ziemas olimpiskās spēles. Jau trešo reizi pēc kārtas mūsu valsti ziemas olimpiādē pārstāvēs 58 sportisti. Atklāšanas ceremoniju no plkst. 18 tiešajā translācijā raidīs LTV1 un LTV7 kanālā. Arī portāls TVNET teksta tiešraidē vēstīs par aktuālo Sočos.

• 4174 Melbārdim karjeras otrā uzvara Pasaules kausa sacensībās

12 Jan 2014 , 15:35

Melbārdim karjeras otrā uzvara Pasaules kausa sacensībās

Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža četrinieku ekipāža svētdien izcīnīja pirmo vietu Šveices trasē Sanktmoricā notikušajā Pasaules kausa piektajā posmā, pilotam tiekot pie savas otrās uzvaras karjerā.

• 4165 Martins Dukurs iekļauts Ginesa rekordu grāmatā

6 Jan 2014 , 20:20

Martins Dukurs iekļauts Ginesa rekordu grāmatā

Pēdējo gadu pasaules labākais skeletonists, 2013. gada Latvijas labākais sportists Martins Dukurs iekļauts Ginesa rekordu grāmatā, vēsta «skeleton.lv».

• 4163 Rastorgujevs izcīna ceturto vietu Pasaules kausa iedzīšanas sacensībās

4 Jan 2014 , 14:23

Rastorgujevs izcīna ceturto vietu Pasaules kausa iedzīšanas sacensībās

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma 12,5 kilometru iedzīšanas distancē Vācijas pilsētā Oberhofā sestdien sašāva visus 20 mērķus un izcīnīja ļoti augsto ceturto vietu, atkārtojot karjeras augstvērtīgāko rezultātu.