4298 Kamaniņu braucēji izcīna sudrabu pasaules čempionāta stafetē

Sports » Ziemas sporti

31 Jan 2016 , 17:09

Kamaniņu braucēji izcīna sudrabu pasaules čempionāta stafetē

Latvijas kamaniņu braucēji Elīza Cauce, Inārs Kivlenieks, kā arī brāļi Andris un Juris Šici svētdien izcīnīja sudraba medaļas Vācijas trasē Kēnigsē notikušā pasaules čempionāta stafetes sacensībās.

• 4279 Melbārža bobsleja četriniekam sudrabs Soču olimpiskajās spēlēs

23 Feb 2014 , 14:31

Melbārža bobsleja četriniekam sudrabs Soču olimpiskajās spēlēs

Soču olimpisko spēļu bobsleja sacensībās četrinieku ekipāžām šodien sudraba medaļas izcīnīja latvieši Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste un Jānis Strenga.

• 4257 Vēsturiska uzvara!!! Latvija pārspēj Šveici un iekļūst 1/4 finālā. Trešdien pret Kanādu

18 Feb 2014 , 21:32

Vēsturisku uzvaru Soču olimpisko spēļu «play-off» kvalifikācijas turnīra mačā otrdien izcīnīja Latvijas nacionālā hokeja komanda, kas cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā ar 3:1 pieveica pasaules vicečempioni Šveici. 1/4 finālā Latvijas valstsvienība trešdien tiksies ar pašreizējo olimpisko čempioni Kanādu. Mūsu komanda olimpisko spēļu labāko astoņniekā iekļuvusi pirmo reizi.

• 4255 Rastorgujevs izcīna 14. vietu, fotofinišā triumfē Svensens

18 Feb 2014 , 15:18

Rastorgujevs izcīna 14. vietu, fotofinišā triumfē Svensens

Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs Soču olimpiskajās spēlēs otrdien 15 kilometru masu starta sacensībās izcīnīja augsto 14. vietu, bet zelta godalgu finiša spurtā ieguva norvēģis Ēmils Hegle Svensens.

• 4249 Melbārža divnieks Sočos izcīna augsto 5. vietu

17 Feb 2014 , 20:26

Melbārža divnieks Sočos izcīna augsto 5. vietu

Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis ar stūmēju Daumantu Dreiškenu pirmdien izcīnīja augsto 5. vietu Soču olimpisko spēļu divnieku ekipāžu sacensībās. Zelta medaļu ieguva Aleksandra Zubkova pilotētā Krievijas komanda.

• 4247 Martinam Dukuram otrais olimpiskais sudrabs!

15 Feb 2014 , 21:45

Martinam Dukuram otrais olimpiskais sudrabs!

Latvijas skeletonists Martins Dukurs sestdien kļuva par Soču olimpisko spēļu vicečempionu, izcīnot savu otro olimpisko sudraba godalgu. Zelta medalu ieguva mājinieks Aleksandrs Tretjakovs, bet vecākais no brāļiem Dukuriem Tomass izcīnīja ceturto vietu. Šī ir kļuvusi par Latvijas veiksmīgāko ziemas Olimpiādi kopš neatkarības atgūšanas. Iepriekš Vankūverā tika izcīnītas divas sudraba medaļas, to skaitā arī M. Dukuram, bet Sočos jau iegūts viens sudrabs un divas bronzas.

• 4246 Latvijas kamaniņu braucējiem pasniedz olimpiskās bronzas medaļas

14 Feb 2014 , 20:18

Latvijas kamaniņu braucējiem pasniedz olimpiskās bronzas medaļas

Latvijas kamaniņu braucējiem piektdien svinīgā ceremonijā Sočos pasniedza nopelnītās olimpiskās bronzas medaļas. Ceremonijā Latvijas sportisti bija ģērbušies tērpos, kādā komanda soļoja atklāšanas parādē - dzeltenajās jakās un brūnajās biksēs.

• 4244 Latvijas hokejistiem zaudējums pret neērto Čehiju

14 Feb 2014 , 12:42

Latvijas hokejistiem zaudējums pret neērto Čehiju

Otro zaudējumu Šocu olimpisko spēļu hokeja turnīrā piektdien piedzīvoja Latvijas nacionālā komanda, kas C grupas otrajā mačā ar 2:4 atzina Čehijas valstsvienības pārākumu. Vārtus mūsu izlases labā guva Jānis Sprukts un Herberts Vasiļjevs. Sestdien Latvijas komanda tiksies ar Zviedriju.

• 4240 Kamaniņu izlase izcīna Latvijai vēl vienu bronzu Sočos

13 Feb 2014 , 19:40

Kamaniņu izlase izcīna Latvijai vēl vienu bronzu Sočos

Latvijas kamaniņu komanda - Elīza Tīruma, Mārtiņš Rubenis un Andris Šics/ Juris Šics - ceturtdien XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzas medaļas pirmajās olimpiskajās komandu sacensībās.

• 4227 Šici izcīna Latvijai pirmās medaļas Soču Olimpiādē

12 Feb 2014 , 20:31

Šici izcīna Latvijai pirmās medaļas Soču Olimpiādē

Soču olimpisko spēļu kamaniņu sporta sacensībās divnieku ekipāžām šodien bronzas medaļas izcīnīja brāļi Andris un Juris Šici.

• 4216 Tīruma izcīna 12. vietu olimpiskajās spēlēs kamaniņu disciplīnā

11 Feb 2014 , 20:35

Tīruma izcīna 12. vietu olimpiskajās spēlēs kamaniņu disciplīnā

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma otrdien Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīja 12. vietu, bet cita latviešu sportiste Ulla Zirne ierindojās 18. pozīcijā.

• 4213 Šorttrekists Puķītis nepārvar olimpisko spēļu 1/2 finālu

10 Feb 2014 , 20:37

Šorttrekists Puķītis nepārvar olimpisko spēļu 1/2 finālu

Latvijas šorttrekists Roberto Puķītis šodien Soču olimpisko spēļu 1500 metru distancē nespēja iekļūt sacensību finālā. Latvijas pārstāvis sacensības noslēdza, kopējā ieskaitē ieņemot 15. vietu. Līdz ar to viņš palika kā otrais aiz finālbraucienu dalībnieku robežas. Olimpisko zelta medaļu izcīnīja 29 gadus vecais kanādietis Čārlzs Heimlins.

• « Atvērta lapa # 1 (no 4) » Materiāli : 1-12 (no 42) Šķirot