Sports :

Septiņcīņniece Ikauniece izcīna bronzas medaļu Eiropas junioru čempionātā

Sports » Vieglatlētika

Palielināt Samazināt 22 Jūl 2011 , 18:59

Ikauniece pirms pēdējās disciplīnas – 800 metru skrējiena – bija trešā. Pēdējā disciplīnā savā skrējienā Ikauniece ar personisko rekordu 2:16,31 minūte bija otrā, bet kopvērtējumā bija trešā.

Septiņcīņas sacensību kopvērtējumā Ikauniece ar 6063 punktiem bija trešā, bet par Eiropas U-23 čempioni ar 6153 punktiem kļuva Nīderlandes sportiste Dafne Šipersa. Sudrabu ar 6144 punktiem izcīnīja vāciete Sāra Gambeta.

Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897

Nobalsots 349 reizes

Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 22 Jūlijā 2011

Skatīts : 1047 reizes

Birkas : junioru, medaļu, čempionātā, septiņcīņniece, Tallinā, vieglatlēte, Ikauniece, septiņcīņas, bronzas

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Pirmais apvainojums iet secen, otrais aizskar, trešais ievaino, bet ceturtais nogalina.
-- Voltērs

Rīgas svētku tiešraide

• Visi aktuālie video
  • 19 Martā vēsturē

Vai jūs atbalstītu tautas vēlētu prezidentu?
    Atbildes: 54
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV

Latvijas vieglatlēte Laura Ikauniece piektdien Tallinā izcīnīja bronzas medaļu Eiropas U-23 čempionātā.">